عید دوستاای گلممم مباااارکه .

ممنون که این ۱۰ ماه و باهام بودین .

ددی : ممنون که بودی ددیه ممن

مامی نورا : خوشالم که هستی لااقل اونقدی آن میشی که حوصله آدم سرر نرههه دووست دااارم 

هستی شع : لووووووس جان عیدت مبارک خوشحالم که باهات دوس شدم

مامان نفسم : نفس کشششش نیستی مامانیم . دلم برات یه ذره شده

خره : میدونم الان باز میای میگی که موقع سال نوعم دس از سر من بر نمیداری .ولی خو تو مزت به همین خریتته . کاریش نمیشه کرد

ددی : خوشالم که باهات دوست شدم . لطفا بیا امسال کمتر منحرف باش . فک کنم رو من تاثیر گذاشته

جقله : اتاقم هنوز نامرتبه هااااا. میگم جقله تو اولین پسری هستی کع هرچی بهت میگم بهت برنمیخوره .

ویستا ( فافا ) : میگم عمه جااان نومودونستم هنوز کودومو باید استفاده بنمایم. بنابر این هردوتاشو استفاده نوماییدم 

سوسیسمممم : مااادر بزرگ گرامم اینجا وب خودمه . پس با خیال راحت حرفتو به خودت بر میگردونم خووووووودتتتتتت

بززززغاااااااالههههههههه اااییییییییییی  ( آخییی خالی گشتم . )

حالا که وب خودمه یه چیز دیگه ام میگم الان واقعا احساس میکنم لولوخرخره ایی

جیسوگ شه : دوست گراااامی خواااهشااا یکم بیشتر به خودت توجه بنماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

پیشوو: میگممم خوشحالم که دوباره با هم دوست شدیم لطفا دیگه باهام قهر نبتووون

پریساا : میگمممم شاید از نظر خیلیا شخصیتات الکی باشن ولی من باورشون دارم اونا کاملااااا واقعین . ولی خیلیا هنوز نتونستن اونقد با شخصیت هاشون ارتباط برقرار کنن مث تو پس نمیتونن درکت کنن ^^

هانی : خیلی وقته نیومدی از دخترت خبر بگیری .

بابونه : خوشم میاد از این اسم همیشع خوب باش 

سحری : خیلییییی دوست دارممممممممممم همشهریه گراااامی ^^

نیکا : خواهری ممنون که خیلی اوقات هستی ^^

یاس : اولین کسی بودی که باهات آشنا شدممممم همیشههههههه خوب باش 

میگم اگه کیو یادم رف ببخشید به بزرگیه خودتون 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رتبه بندی اعتباری پارس کیان آموزه های حقوق بین الملل بشردوستانه Mack sakhabnama دنیای رایانه novin12 Tiffany ایران 18 Brittany